Kobi Destek Paketi

Avrupa’da faaliyet gösteren Sety platformu, başta Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı olmak üzere ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşların öncülüğünde Türkiye genelinde bir sosyal sorumluluk projesi başlatıyor.
Pandemi dönemi ve sonrasının etkilerini azaltmak için heyecan verici bir yenilik olan Görüntülü Ticaret (Video-commerce) çözümünü de kapsayan hizmetleri Kobi Destek paketi ile ücretsiz sunmayı amaçlıyoruz.
Sınırlı sayıdaki Sety Kobi Destek paketinden faydalanmak istiyorsanız hemen ön başvurunuzu yapın! 

Covid-19, tüketici davranışlarını değiştiriyor...

Covid-19, kalıcı etkileri olan büyük çapta bir pazar bozukluğu yaratmıştır.
Pandemi ile birlikte her demografideki tüketicilerin çoğunlukla görüntülü arama ve e-ticarete yöneldiğini analiz ediyoruz.
Yeni alışveriş yöntemlerine olan ihtiyacı tam olarak anlayan ve büyümeye geri dönmek isteyen perakendeciler yeni yollar keşfetmeye çalışıyor.
Bu bağlamda başta esnaf, sanatkar ve kobilerimiz olmak üzere yerel kooperatif ve bireysel satıcıların coğrafi erişiminin genişlemesine ve gelirlerinin artmasına yardımcı olmayı hedeflemekteyiz.

Kobi destek paket aşamaları

Dijital dönüşüm desteği

Kobi Destek paketinin 1. aşamasında, esnaf ve kobilerin acil ihtiyaç duydukları görüntülü ticareti kapsayan dijital dönüşüm ve eğitimlerini ücretsiz tamamlamaktır.

1

Donanım desteği

Kobi Destek paketinin 2. aşamasında, akıllı cihaz, aparat ve yazılım eksikliklerini gidermeye yardımcı olmak için komisyon gelirinin %30'u proje bütçesine aktarılacaktır.

2

Finansman desteği

Kobi Destek paketinin 3. aşamasında, en başta dezavantajlı esnaf ve kobiler için Avrupa Birliği hibe fonundan finansman desteği sağlanacaktır.

3

Sety avantajlarını keşfet!

"Görüntülü ticaret, pandemide tam kapanma dönemleri dahil özellikle mağaza içinde faaliyetlerin sürdürülmesini sağlarken; pandemi sonrası fiziksel mağazalara gitmeye çekinen müşterilerin alışverişe devam etmelerini sağlar."

Kobi destek paketi - 1. aşama

1

GÖRÜNTÜLÜ TİCARET

shopcall-20

2

DİJİTAL KONUM KAYDI

Group 11

3

DİJİTAL TANITIM

Group 10

4

onlıne İş rehberİ

Proje ortakları

Başvurunuzu hemen yapın!

Sety - Sepapaja 6, 15551 Talin, Estonya

Eposta: sety@sety.org

© Copyright Sety.org 2021