Fijital Esnaf Projesi

Avrupa’da faaliyet gösteren Sety platformu, başta Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı olmak üzere ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşların öncülüğünde Türkiye genelinde bir sosyal sorumluluk projesi başlatıyor.
Pandemi dönemi ve sonrası etkileri azaltmak için heyecan verici bir yenilik olan ShopCall Görüntülü Ticaret (Video-commerce) çözümünü de kapsayan hizmetleri ücretsiz sunmayı amaçlıyoruz.
Bu projeksiyon bağlamında esnaf, kobi ve kooperatiflerimize destek olmak isteyen kurum, kuruluş ve şirketlerimizle sponsor veya yatırımcı düzeyinde işbirliği yapmayı hedefliyoruz.
Detaylar için hemen iletişime geçin…

Pandemi, tüketici davranışlarını değiştiriyor...

Covid-19, kalıcı etkileri olan büyük çapta bir pazar bozukluğu yaratmıştır.
Pandemi ile birlikte her demografideki tüketicilerin çoğunlukla görüntülü arama ve e-ticarete yöneldiğini analiz ediyoruz.
Yeni alışveriş yöntemlerine olan ihtiyacı tam olarak anlayan ve büyümeye geri dönmek isteyen perakendeciler yeni yollar keşfetmeye çalışıyor.
Bu bağlamda başta esnaf, sanatkar ve kobilerimiz olmak üzere yerel kooperatif ve bireysel satıcıların coğrafi erişiminin genişlemesine ve gelirlerinin artmasına yardımcı olmayı hedeflemekteyiz.

FİJİTAL ESNAF PROJESİ

Fijital Dönüşüm Desteği

İlk etapta 50.000 Esnaf, Kobi ve Kooperatiflerimizin acil ihtiyaç duydukları görüntülü ticareti kapsayan fijital dönüşüm ve eğitimleri ücretsiz tamamlanacaktır.

1

Tanıtım Desteği

Esnaf, Kobi ve Kooperatiflerimizin lokal, ulusal ve uluslararası ticaretlerini genişletmek ve gelirlerini artırmak amacıyla dijital iş rehberi platformuna indeks ve sponsorlu tanıtımları ücretsiz gerçekleştirilecektir.

2

Donanım Desteği

Yerel destek ekibimizin tespit ettiği Dezavantajlı Esnaf, Kobi ve Kooperatiflerimiz için akıllı cihaz, aparat ve yazılım eksikliklerini gidermeye yardımcı olmak adına takas komisyon gelirinin %30'u Sosyal Yardım Fonuna otomatik aktarılacaktır.

3

FİJİTAL DÖNÜŞÜM VE TANITIM DESTEĞİ

1

GÖRÜNTÜLÜ TİCARET

shopcall-20

2

DİJİTAL KONUM KAYDI

Group 11

3

DİJİTAL TANITIM

Group 10

4

onlıne İş rehberİ

PROJE ORTAKLARI

Sizde bu projeksiyonun bir parçası olmak istiyorsanız hemen iletişime geçin, bu işbirliğinin size sağlayacağı kazanç ve avantajlardan faydalanın…

Detayları görüşmek istiyorum!

Sety - Sepapaja 6, 15551 Talin, Estonya

Eposta: sety@sety.org

© Copyright Sety.org 2021